Hur kan vi
ta dig framåt?

Oavsett vilket ärende du har kan du nå oss snabbt och enkelt via kontaktformuläret här på hemsidan, eller genom att ringa oss direkt.

Kom i kontakt med oss

Kanske vill du bemanna vården genom Mediate? Eller söker du kompetent personal? Kanske är du sugen på nästa steg i karriären? Fyll i kontaktformuläret så hör vi av oss till dig inom kort.

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi snabbt och ser till att du hamnar rätt.

Ta gärna del av vår miljöpolicy. Kontakta oss via formuläret.

Tillsammans driver vi Mediate

Kanske vet du redan vem du söker? Här är vi som jobbar på kontoret, välkommen att ringa eller mejla oss direkt.

Team kirurgi och radiologi

Sibylla Lönnback

Teamchef kirurgi och radiologi

sibylla.lonnback@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 72

Nathalie Ferm

Konsultchef kirurgi och radiologi

nathalie.ferm@mediatenordic.se
+46 (0) 766 31 85 80

Ida Jaako Bazala

Konsultchef kirurgi och radiologi (Föräldraledig)

ida.bazala@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 70

Anna Larsson

Konsultchef kirurgi och radiologi

anna.larsson@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 38

Team medicin

Team primärvård

Lynn Hansen

Teamchef primärvård

lynn.hansen@mediatenordic.se
+46 (0) 725 71 06 61

Jenny Dahlberg

Konsultchef primärvård

jenny.dahlberg@mediatenordic.se
+46 (0) 766 31 81 45

Jens Ingemansson

Konsultchef primärvård

jens.ingemansson@mediatenordic.se
+46 (0) 709 68 81 55

Britt-Marie Nordén

Konsultchef primärvård

brittmarie.norden@mediatenordic.se
+46 (0) 766 31 56 67

Team psykiatri

Sibylla Lönnback

Teamchef psykiatri

sibylla.lonnback@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 72

Nathalie Ferm

Konsultchef psykiatri

nathalie.ferm@mediatenordic.se
+46 (0) 766 31 85 80

Anna Larsson

Konsultchef psykiatri

anna.larsson@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 38

Team rekrytering

Annika Nilsson

Teamchef rekrytering

annika.nilsson@mediatenordic.se
+46 (0) 768 31 81 90

Team sjuksköterskor

Lynn Hansen

Teamchef Sjuksköterskor

lynn.hansen@mediatenordic.se
+46 (0) 725 71 06 61