Hur kan vi
ta dig framåt?

Oavsett vilket ärende du har kan du nå oss snabbt och enkelt via kontaktformuläret här på hemsidan, eller genom att ringa oss direkt.

Kom i kontakt med oss

Kanske vill du bemanna vården genom Mediate? Eller söker du kompetent personal? Kanske är du sugen på nästa steg i karriären? Fyll i kontaktformuläret så hör vi av oss till dig inom kort.

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi snabbt och ser till att du hamnar rätt.

Ta gärna del av vår miljöpolicy. Kontakta oss via formuläret.

Tillsammans driver vi Mediate

Kanske vet du redan vem du söker? Här är vi som jobbar på kontoret, välkommen att ringa eller mejla oss direkt.

Atosa Zandi

Konsultchef Medicin

atosa.zandi@mediatenordic.se
+46730917133

Camilla Nordin

Konsultchef Kirurgi och Medicin

camilla.nordin@mediatenordic.se
+46 733 51 94 64

Carina Åkerlund

Ekonomichef

carina.akerlund@mediatenordic.se
+46768318181

Jens Ingemansson

Konsultchef Primärvård

jens.ingemansson@mediatenordic.se
+46709688155

Josef Mere

Konsultchef Primärvård

josef.mere@mediatenordic.se
+46768318150

Linda Wahlquist

Partner

linda.wahlquist@mediatenordic.se
+46766318154

Lotta Olsson

Konsultchef Radiologi

lotta.olsson@mediatenordic.se
+46768318172

Mia König

VD

mia.konig@mediatenordic.se
+46768318138

Sam Doorali

Konsultchef Medicin

sam.doorali@mediatenordic.se
+46722374900