Hur kan vi
ta dig framåt?

Oavsett vilket ärende du har kan du nå oss snabbt och enkelt via kontaktformuläret här på hemsidan, eller genom att ringa oss direkt.

Kom i kontakt med oss

Kanske vill du bemanna vården genom Mediate? Eller söker du kompetent personal? Kanske är du sugen på nästa steg i karriären? Fyll i kontaktformuläret så hör vi av oss till dig inom kort.

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi snabbt och ser till att du hamnar rätt.

Ta gärna del av vår miljöpolicy. Kontakta oss via formuläret.

Tillsammans driver vi Mediate

Kanske vet du redan vem du söker? Här är vi som jobbar på kontoret, välkommen att ringa eller mejla oss direkt.

Team kirurgi och radiologi

Annika Nilsson

Teamchef kirurgi och radiologi

annika.nilsson@mediatenordic.se
+46768318190

Nathalie Ferm

Konsultchef kirurgi och radiologi

nathalie.ferm@mediatenordic.se
+46766318580

Ida Jaako Bazala

Konsultchef kirurgi och radiologi (Föräldraledig)

ida.bazala@mediatenordic.se
+46768318170

Anna Larsson

Konsultchef kirurgi och radiologi

anna.larsson@mediatenordic.se
+46768318138

Team medicin

Annika Nilsson

Teamchef Medicin

annika.nilsson@mediatenordic.se
+46768318190

Matilda Fogde

Konsultchef medicin

matilda.fogde@mediatenordic.se
+46766318586

Atosa Zandi

Konsultchef medicin

atosa.zandi@mediatenordic.se
+46730917133

Lykke Lindahl

Konsultchef medicin

lykke.lindahl@mediatenordic.se
+46768318150

Suzana Mojanovska

Konsultchef medicin

suzana.mojanovska@mediatenordic.se
+46768318107

Lotta Olsson

Konsultchef Medicin

lotta.olsson@mediatenordic.se
+46768318172

Team primärvård

Lynn Hansen

Teamchef primärvård

lynn.hansen@mediatenordic.se
+46725710661

Jenny Dahlberg

Konsultchef primärvård

jenny.dahlberg@mediatenordic.se
+46766318145

Jens Ingemansson

Konsultchef primärvård

jens.ingemansson@mediatenordic.se
+46709688155

Britt-Marie Nordén

Konsultchef primärvård

brittmarie.norden@mediatenordic.se
+46766315667

Team psykiatri

Annika Nilsson

Teamchef psykiatri

annika.nilsson@mediatenordic.se
+46768318190

Nathalie Ferm

Konsultchef psykiatri

nathalie.ferm@mediatenordic.se
+46766318580

Anna Larsson

Konsultchef psykiatri

anna.larsson@mediatenordic.se
+46768318138

Team rekrytering

Mia König

Konsultchef rekrytering

mia.konig@mediatenordic.se
+46768318191

Team sjuksköterskor

Lynn Hansen

Teamchef Sjuksköterskor

lynn.hansen@mediatenordic.se
+46725710661