Hur kan vi
ta dig framåt?

Oavsett vilket ärende du har kan du nå oss snabbt och enkelt via kontaktformuläret här på hemsidan, eller genom att ringa oss direkt.

Kom i kontakt med oss

Kanske vill du bemanna vården genom Mediate? Eller söker du kompetent personal? Kanske är du sugen på nästa steg i karriären? Fyll i kontaktformuläret så hör vi av oss till dig inom kort.

Kontaktformulär

Fyll i kontaktformuläret så återkommer vi snabbt och ser till att du hamnar rätt.

Ta gärna del av vår miljöpolicy. Kontakta oss via formuläret.

Tillsammans driver vi Mediate

Kanske vet du redan vem du söker? Här är vi som jobbar på kontoret, välkommen att ringa eller mejla oss direkt.

Annika Nilsson

Konsultchef Medicin

annika.nilsson@mediatenordic.se
+46768318190

Atosa Zandi

Konsultchef Medicin

atosa.zandi@mediatenordic.se
+46730917133

Britt-Marie Nordén

Konsultchef Primärvård

brittmarie.norden@mediatenordic.se
+46766315667

Camilla Nordin

Konsultchef

camilla.nordin@mediatenordic.se
+46 733 51 94 64

Carina Åkerlund

Ekonomichef

carina.akerlund@mediatenordic.se
+46768318181

Elin Incegul

Konsultchef Medicin

elin.incegul@mediatenordic.se
+46768318191

Jenny Dahlberg

Konsultchef Primärvård

jenny.dahlberg@mediatenordic.se
+46766318145

Jens Ingemansson

Konsultchef Primärvård

jens.ingemansson@mediatenordic.se
+46709688155

Josef Mere

Konsultchef Psykiatri, Kirurgi, Radiologi

josef.mere@mediatenordic.se
+46768318150

Linda Wahlquist

VD

linda.wahlquist@mediatenordic.se
+46766318154

Lotta Olsson

Konsultchef Rekrytering, Kirurgi, Radiologi, Psykiatri

lotta.olsson@mediatenordic.se
+46768318172

Mia König

Teamchef Kirurgi, Radiologi, Psykiatri, Rekrytering

mia.konig@mediatenordic.se
+46768318138

My Ek

Ekonomi

my.ek@mediatenordic.se
+46768318101

Sam Doorali

Konsultchef Medicin

sam.doorali@mediatenordic.se
+46722374900

Terésa Persson

Konsultchef

teresa.persson@mediatenordic.se
+46766318586