MediateNordic_logo_liten

Mediate Nordic hyr ut och rekryterar läkare inom hälso- och sjukvården, både inom den privata och offentliga sektorn. Vårt uppdrag innebär allt ifrån att förse privata och offentliga vårdgivare med enstaka vikarierande läkare över dagen till att bemanna luckor vid akut läkarbrist eller att säkra vården under längre perioder. 

Vill du bli  en del av oss eller kanske behöver du snabbt komma i kontakt med någon av oss? Klicka här

KONTAKTPERSONER

Linda Wahlquist VD
Mobil: +46 (0) 766 31 81 54

linda.wahlquist@mediatenordic.se

Sibylla Lönnback, Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 72

sibylla.lonnback@mediatenordic.se

Maria Augustdotter Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 50

maria.augustdotter@mediatenordic.se

Caroline Lagerström Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 54

caroline.lagerstrom@mediatenordic.se

Lynn Hansen, Vice VD
Mobil: +46 (0) 725 71 06 61

lynn.hansen@mediatenordic.se

Jenny Sundström Konsult
Mobil: +46 (0) 766 31 85 80

jenny.sundstrom@mediatenordic.se

Sofia Vinjegaard Konsult
Mobil: +46 (0) 766 31 81 45

sofia.vinjegaard@mediatenordic.se

Anna Nadmyr Konsult
Mobil: +46 (0) 73 140 15 85

anna.nadmyr@mediatenordic.se

Darragh Hayden Ekonomichef
Mobil: +46 (0) 768 31 81 01

darragh.hayden@mediatenordic.se

Annika Nilsson Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 90

annika.nilsson@mediatenordic.se

Jenny Dahlberg Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 28

jenny.dahlberg@mediatenordic.se

Åsa Eklöf Admin
Mobil: +46 (0) 76 831 81 91

asa.eklof@mediatenordic.se

Jens Ingemansson Konsult
Mobil: +46 (0) 709 68 81 55

jens.ingemansson@mediatenordic.se

Britt-Marie Nordén Konsult
Mobil: +46 (0) 766 31 56 67

brittmarie.norden@mediatenordic.se

Susanne Renard Konsult
Mobil: +46 (0) 768 31 81 07

susanne.renard@mediatenordic.se

Christoffer Wahlquist Admin.
christoffer.wahlquist@mediatenordic.se

Mediate Nordic AB | Stora Södergatan 49, 222 23 Lund | Telefon +46 (0)72 571 06 61
info@mediatenordic.se | mediatenordic.se